אילו פריטים ניתן לאחסן בכספת?

כספת חסינת אש ומים

בכספת נאחסן על פי רוב את החפצים היקרים לכיסנו או ללבנו, ולא נרצה שייגרם להם כל נזק. כשפורצת שריפה, כספת שאיננה כספת חסינת אש, לא תספק את ההגנה הראויה ולרכושנו ייגרם נזק בלתי הפיך. כספת חסינה מיוצרת מפלדה קשיחה, חיצונית ופנימית, ובין דפנותיה קיימת שכבת הגנה אשר מקנה להן את החסינות הנדרשת מפני אש ולחות. שכבת ההגנה היא למעשה תרכובת חומרים כימיים שניחנו בתכונות המאפשרות בידוד אופטימלי ומציעים חסינות בפני טמפרטורות גבוהות במיוחד. תכונות הבידוד הייחודיות של כספות אלו מבטיחות הגנה מקיפה שלא ניתן להשיג עם כספות פשוטות.

כספת חסינת אש ביתית

הכספת נועדה לספק הגנה לחפצים בעלי ערך רב מאש ושריפה. היא נועדה לשימוש בבית ובעסק. בשנים האחרונות, כספות חסינות אש הפכו למוצר שגרתי בעסקים ובבתים פרטיים בישראל. החום הגדול ששורר פה בקיץ ותקלות חשמליות הן לרוב הגורם העיקרי לשריפות. למרבה הצער, לא מדובר באירוע נדיר. לא פעם, דליקות כאלו עשויות להשמיד את הבית על כל תכולתו ולעתים קרובות גם תעודות ומסמכים בעלי חשיבות לאין ערוך.

כספת חסינת אש ומים תעניק לך את השקט הנדרש. מעבר להגנה המקיפה שהיא תספק לך נגד ניסיונות גניבה, יש לך הגנה אופטימלית מפני אש. כספות חסינות בפני אש מתבדלות זו מזו בעיקר במידת האבטחה שהן מספקות ומחומרי הגלם מהם הן עשויות. בדגמים חדישים, ניתן אפילו לשלב מצלמת אבטחה שתאפשר לך להתחקות אחר כל הפעילות סביב הכספת בזמן אמת. קיימות גם כספות המיועדות למפעלים ובעלות הגנה מפני שריפות בחום קיצוני, מספקות שכבת הגנה נוספות ויאפשרו לך לשמור על כל חפצי הערך והמסמכים שלך גם על רקע אסון טבע מתמשך. הכספת לא תישבר והתכולה שלה לא תיפגע בשום צורה.

הפתרון הנכון מונע אסון

אכן, כספת זו היא בדרגת הבטיחות העוצמתית ביותר, אך חשוב להתאים כספת זו לבית או לעסק שלך בצורה מושלמת: גודל, משקל, ורמת אבטחה. יצרנית הכספות  J.SH תעשיות בטיחות בע"מ, ולקבל שירות של אנשי מקצוע שיתאימו לך את הכספת המתאימה לך במחירים מהיצרן ללקוח ועל כן אנו בחברת תעשיות בטיחות DSC  בע"מ, החברה המנוסה והמובילה בכל הנוגע לכספות חסינות, ממליצים לך בחום לפנות אלינו, על מנת שנוכל להתאים עבורך את הכספת המתאימה לך.

דילוג לתוכן