כספת שתגן על היקר לכם

כספות ביתיות

הבית הוא מקום הבטוח של כולנו. הוא קורת הגג שלנו מפני איתני הטבע ופולשים זרים, ועד גורמים עוינים בני אנוש. לצערנו, פריצות גנבים, מפגעים סביבתיים כמו שריפה או הצפה, עלולים לפגוע בנו גם בתוך הבית, שאמור היה להיות המקום הבטוח ביותר. זוהי כנראה הסיבה שרכישת כספות ביתיות בעלות שווה לכל כיס, הפכו לפופולאריות בימינו. הכספת הינה מתקן בטוח לשמירה על החפצים האישיים היקרים לכם, מדרכונים ותכשיטים עד חפצים עם משמעות סנטימנטלית. כמו כן כספת ביתית משמשת לשמירה על נשק ברישיון וכל על כסף מזומן וגם כרטיסי אשראי שלא בשימוש יומיומי.

כספות ביתיות –  מידע חיוני

ישנם שלושה סוגים של כספות לבית: קטנה, בינונית וגדולה. הכספת הנפוצה ביותר בבתים היא הכספת הקטנה – היא נועדה להכיל חפצים כמו עגילים, טבעות, ואף אקדחים. בכספות אלה ניתן להכניס גם מסמכים חשובים. אך למרות שהכספת הנפוצה ביותר היא הכספת הקטנה, הכספת הבינונית שעלותה אינה גבוהה בהרבה, מומלצת יותר, מאחר כשיש כספת בבית תמיד נוספים עוד רעיונות של דברים שנשמח להכניס אליה. הכספת השלישית היא הכספת גדולה והיא לא שכיחה בבתי מגורים. היא מיועדת לשמירה על חפצים גדולים ויקרים מאוד כמו ציוד שעלותו גבוהה והשימוש בו לא נעשה לעתים תכופות.

מומלץ לרכוש בכספות בעלות תקנים בינלאומיים (כספות שעברו מבחנים מחמירים במכוני תקנים בינלאומיים בהם בחנו את היכולת שלהם להגיע להגנה מקסימאלית מפני פריצה ומדורגות לפי זמן וסוג כלי פריצה ,בנוסף כספות בעלות תקנים בינלאומיים עונות על הדרישות הקפדניות של כל חברות הביטוח, משרד הביטחון, המשטרה ותקניים אירופאיים למקרה הצורך.

המנעול הוא ללא ספק מהחלקים החשובים ביותר של הכספת. הוא משמש כאמצעי האבטחה המרכזי שלה ומאפשר גישה לתוכנה. המנעול לעתים עשוי להיות מכאני, חשמלי, דיגיטלי או ביומטרי (עם זיהוי בטביעת אצבע). בכספות מסוימות ישנה אפשרות לשלב מספר מנגנוני אבטחה ומנעולים. אם כבר השתכנעת שהגיע הזמן לשקול רכישת כספות ביתיות, כדאי להיות מודעים לנתון הבא:

מערכת הנעילה האלקטרונית, כיום משמשת כמערכת הנעילה הנפוצה ביותר, נוחה מאוד לשימוש הן בכספת הביתית והן בכספות המשווקות לבתי עסק משרדים ובתי מלון
המערכת, עקב היותה מערכת אלקטרונית, מאפשרת למשתמש אופציות רבות אשר מאפשרות למשתמש שליטה במערכת ומספקת נתונים לרבות מועד פתיחת הכספות, כמות הפעמים בה נפתחה, המשתמש אשר פתח את הכספת ועוד.

מכאן שבעת בחירת כספת יש לשקול בכובד ראש את סוג מערכת הנעילה, הן מבחינת נוחות המשתמש והן מבחינה פונקציונאלית הדרושה לבית.

על פי סקרים שנערכו בקרב מנעולנים, רובם ממליצים על "כספות מפתח", עם מנגנון מכאני רגיל. את הנעילה הדיגיטלית נחשבת לקלה יחסית לפריצה. לכן, כדי ליהנות מנוחות שימוש ומאבטחה מקסימלית, מומלץ לרכוש כספת המשלבת שני סוגי נעילה.

איך נשיג את הכספת הנכספת?

מגיע לך ליהנות מההגנה הטובה ביותר ולישון בשקט . לפרטים נוספים ושאר המלצות על הכספת הטובה ביותר עבורך ניתן ליצור קשר עם יצרנית הכספות  J.SH תעשיות בטיחות בע"מ, ולקבל שירות של אנשי מקצוע שיתאימו לך את הכספת המתאימה לך במחירים מהיצרן ללקוח

עכשיו אפשר לישון בשקט.

דילוג לתוכן