אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

מגיע לכם לישון בשקט , כולנו היינו בסרט הזה לפחות פעם אחת. יצאנו סוף סוף לחופשה עם כל המשפחה, אך לאורך כל הנסיעה, החשש כי משהו חשוד קורה בבית אינה עוזבת אותנו. פחד מפריצות אינו מתעורר בחלל הריק, הוא מבוסס על מציאות בשטח. לכן, כספת איכותית ואמינה אינה שומרת רק על חפצי הערך שלנו, אלא על השלווה והשקט הנפשי שלנו.

כספות לבית – אמצעי מיגון אמין

רכישת כספת מביאה עמה מספר יתרונות עיקריים:

  1. נגישות – תכולת הכספת זמינה ונגישה עבורך תמיד, מאחר והכספת נמצאת אצלך בבית בהישג יד.
  2. חוסן – מידת האבטחה וההגנה איתנה לאין ערוך שכן החפצים שמורים ומאוחסנים במקום נעול ומוגן בהשוואה לאחסון במקומות כמו ארון או מגרה.
  3. שקט נפשי – הגנה על מסמכים וחפצים חשובים מפני מפגעים סביבתיים כמו אש ורטיבות.

כספות לבית הוכחו כאמצעי מיגון ראשון במעלה וברמת המענה שהם מציעות, הן אינן נופלות מהכספות הגדולות והמסחריות. כיום מיוצרות הכספות מחומרים עמידים ואיכותיים במיוחד, העמידים בפני שריפות. גם אמצעי הנעילה עצמם מורכבים מאי פעם וכוללים קודן, נעילה אלקטרונית ולפעמים אפילו סורק טביעות אצבע.

כספת מהימנה מתחילה בחברה אמינה

הכספת קלה המשמשת לרוב בבתים, היא קומפקטית וקל להסתירה או להתקינה מבלי שתבלוט. היא אינה תופסת מקום רב ומשתלבת מצוין בנראות הבית. אל הכספת הביתית מומלץ להכניס תכשיטים יקרי ערך, מסמכים פיננסיים, פריטים בעלי ערך רגשי, שטרות כסף, כרטיסי אשראי, דרכונים, תמונות ישנות, ושאר חפצים רגישים שונים. כיום זוכות הכספות הללו לביקוש רב מבעבר מאחר וחלקים גדולים מהאוכלוסייה הבינו שמומלץ לרכוש בכספות בעלות תקנים (כספות שעברו מבחנים מחמירים במכוני תקנים בינלאומיים) ורכישה של כספת איכותית שתשרת אותם נאמנה לתקופת זמן ארוכה ותאפשר לישון בשקט. כאן בדיוק אנו נכנסים לתמונה. כדי להבטיח שהפריט החשוב הזה יעניק לך את כל היתרונות הללו, כדי להבטיח שהפריט החשוב הזה יעניק לך את כל היתרונות הללו,

אנו ב J.SH תעשיות בטיחות בע"מ יצרן הכספות הגדול בישראל מציעים שפע של אפשרויות גדלים תקנים סגנונות וצבעים של כספות לבית על מנת להתאים לך את הכספת הטובה ביותר לביתך. אנחנו מאמינים כי מגיעה לך הזכות לקבל את המוצר הטוב והשירות האיכותיים ביותר.

עכשיו אפשר לישון בשקט.

דילוג לתוכן