כספת נסתרת

לא מצאנו את מה שחיפשת

כספות נסתרות

אומרים שרחוק מהעין, רחוק מהלב. כשזה מגיע לתחום האבטחה, האמירה הזו לא יכולה להיות נכונה יותר. לכולנו יש חפצים חשובים שאנו רוצים לשמור מכל משמר, כאלו שחשוב לנו להשאיר נסתרים מן העין. כשהפרצה קוראת לגנב, אמצעי האבטחה הופכים ממכשול לאתגר ניתן לצליחה. כדי להבטיח שהחפצים שלנו יזכו להגנה הטובה ביותר. מומלץ ואף ראוי לרכוש כספת נסתרת.

ישנם סוגים שונים של כספות, אך כספות נסתרות, להבדיל מהכספת הסטנדרטית, דורשת לרוב פתרון יצירתי בהרבה. הכספת מוטמנת ומצויה במקום נסתר. כך אנו נהנים משתי שכבות אבטחה – דופן הפלדה החסונה ועצם העובדה שהיא אינה חשופה למבטי העוברים ושבים. חוץ ממך, איש לא יידע שהכספת כלל קיימת.

יתרונותיה של כספת נסתרת

את הכספת מתקינים בצורה סמויה מהעין, מוטמעת בקירות או בפריטי ריהוט וצבועה באופן המסווה אותה בחלל. כך היא מגדילה את השמירה על תוכן הכספת שלך. חפציך היקרים נשמרים במקום שרק לך יש גישה אליו והסיכון לגניבות ופריצות פוחת באופן ניכר. את הכספת ניתן להתקין באלמנטים רבים ומגוונים בחלל – מהרצפה ועד מגירות נעולות.

יתרון משמעותי נוסף בהתקנת כספת נסתרת בא לידי ביטוי בהיבט האסתטי. כספת לעתים קרובות, עשויה ליצור מראה מגושם וכבד לבית או למתחם העסקי שלך. כשהכספת מוטמעת ונסתרת, ניתן ליהנות מכל היתרונות הביטחוניים מבלי לפגוע בעיצוב שהשקענו בו משאבים וזמן כה רבים. כספת נסתרת לא תופסת מקום !!! אמנם היא תופסת מקום בקיר ולכן לא תהיה יכולה לעבור התקנה בכל קיר, בטח לא בקיר שאינו מבטון, אך החיסכון שלה במקום משמעותי בעיקר לדירות קטנות וחוסר היכולת להבחין בה בקלות. יחד עם זאת, היתרון בכך היא בפתיחת הכספת והשימוש היומיומי הוא נוח יותר לבעל הכספת.

חיפשת כספת נסתרת? היא זמינה במרחק פניה אחת

אם רכושך האישי יקר לך והחלטת לרכוש כספת שתספק לך תחושת ביטחון מרבית, אנו הכתובת האידיאלית שלך.

חברתנו, J.SH תעשיות בטיחות בע"מ יצרנית הכספות הגדולה בישראל, מספקת שירות מקצועי שמוכיח את עצמו כבר 40 שנה בהתקנת כספות נסתרות. לאורך כל ההתקנה אנו מקדישים שימת לב מרבית לשמירה על הקיר, הרצפה או סגנון הרהיט בו בחרת להתקין את הכספת שלך ושומרים על תשתיות המבנה שלך ככל הניתן. חברתנו תעניק לך שירותי אבטחה בהתאם לצרכים האישיים ודרישות האבטחה הייחודיות שלך. עם מגוון רחב של פתרונות השווים לכל כיס ושירות אדיב וקשוב, אנו הופכים מרחבים לבטוחים יותר יום אחר יום. עכשיו אפשר לישון בשקט.

×
דילוג לתוכן