כספות כבדות

משקל הכספת הינו שיקול מהותי בבחירת כספת לרכישה. מאפיין זה חוזר ונשנה במרבית דרישות חברות הביטוח בהתאם לסוג התכולה המאוחסנת. דרישות קלאסיות הן 13 ק"ג ומעלה לכספת נשק אישי, 51 ק"ג ומעלה לכספת ביתית לאחסון חפצים אישיים, 250-350 ק"ג ומעלה לאחסון תכשיטים בעסקים, בהתאם לכמות, ועוד דוגמאות נוספות רבות. כספות כבדות נעות בין משקל התחלתי של כ-100 ק"ג ואף עלולות להגיע למשקל של 2-3 טון.
כמובן שמשקלן של כספות כבדות לבד, אינו האלמנט היחידי בהגנה על הכספת וישנם שיקולים נוספים שיש לקחת בחשבון, אך לא ניתן להתעלם מחשיבות המשקל לאור הקושי הרב שהוא מפעיל על הפורצים.,כספות תקנים מיועדים להגנה מקסימאלית מפני פריצה עם לפי זמן וכלי פריצה ,כספות בתקנים כוללים דגמי כספות כבדות בעלות תו בינלאומי אירופאי 1143-1 דרגה 2 דרגה 3 ותקן .
הכספות הנ"ל עונים על הדרישות הקפדניות של משרד הביטחון וכוללת מנגנוני נעילה שמתאים לדרישת משרד הביטחון ותקניים אירופאיים .

כספות כבדות שיקולים

מבין כלל השיקולים שיש לקחת בחשבון בבחירת כספת, המשקל הוא ללא ספק מהמהותיים שבהם. לעתים קרובות, משקל הכספת יהווה נקודה חשובה בדרישות שיציבו חברות ביטוח בבואנו לבטח רכוש יקר ערך. המוצרים הפופולריים ביותר לבית, הן כספות במשקל 13 ק"ג המיועדות לנשקים אישיים וחפצים קטנים ובינוניים או כספות לאחסון חפצים במשקלים העולים על 51 קילו. עסקים, אמנם, עשויים לא פעם להזדקק לכספות במשקלים המגיעים עד 350 ק"ג לאחסון תכשיטים, מזומנים וחפצי ערך נוספים. עם זאת, כספות כבדות יכולות להגיע למשקלים כבדים בהרבה ולרוב ינועו בין כ-100 קילו ועד ל-3 טונות. עובדה זו מעניקה להן יתרון משמעותי בולט: הן לא קלות לנשיאה ומשקלן הרב מקשה על גניבתן.

מה חשוב לדעת על כספות כבדות?

  • הכספות ישמשו לרוב בתי עסק או מוסדות הניחנים בתנועה סואנת של אנשים, לעתים אף אלפי אנשים ביום. זהו פתרון אידיאלי למיקומים בהם מוחזק כסף מזומן רב ונזיל באופן קבוע.
  • כספות מסוג זה אמורות "לשבת" כרהיט קבוע כמו ארון, אבל מאחר והן "רהיט" שלא תרצה שכולם יראו, יש לשים את הכספת במקום נסתר מספיק אך גם נגיש, על מנת להבטיח שימוש נוח ובטוח.
  • אופן ההתקנה- כספות כבדות הן בעלות משקל שמשנה את אופי ההתקנה להבדיל למשל מכספת ביתית קטנה.

לכן, בבואנו לרכוש כספת כבדה, חשוב שנבחן בראש ובראשונה את המרחב העומד לרשותנו. צרכי האבטחה, תנאי החלל, הרכוש שיהיה עלינו לאחסן בה והתקציב הם רק חלק מההיבטים שיהיה עלינו לקחת בחשבון. כך למשל, מיקום שהינו נסתר, אך לא יוכל לשאת את משקל הכספת, עשוי להיות לא פעם בעייתי.

לא רק יהלומנים ועסקני תכשיטים מחזיקים את הסחורה בכספות, גם אנשים פרטיים בעלי תכשיטים יקרים מחזיקים כאלו. אין דבר בטוח מכספת כבדה , שאי אפשר לשבור אותה וגם לא להרים אותה. היא מוצר חובה בכל מה שקשור לתכשיטים ודברי ערך יקרים ולא רק שהם שומרות על התכשיטים  ודברי הערך הן חסינות נגד אש ואיתני טבע נוספים.

כספות כבדות – מענה מקצועי

כפי שראינו, בחירה במוצר הנכון עשויה לעשות הבדל משמעותי. עם זאת, זהו רק חלק אחד במשוואה. ספק כספות מקצועי ואמין, יספק לך תמיד גם שירות התקנה. ההתקנה הנכונה תאפשר לך למצות את המיטב מהכספת שלך ולהבטיח שהשימוש בה יהיה אמין ובטוח.

J.SH  תעשיות בטיחות בע"מ יצרן הכספות הגדול בישראל מציעים לך שירות עם חיוך וכספות במחירים נוחים, העונות על הדרישות הקפדניות של משרד הביטחון. הכספות כוללות מנגנוני נעילה בהתאם לתקניים אירופאיים ושירותי התקנה מובילים. צוות החברה יסייע לך למצוא את הפתרון האידיאלי לצרכים שלך.

סידרה GS – כספות נשק ברמת גימור גבוהה, אלקטרוניות בתקן UL כספת חסינת אש מיוצר בישראל

סדרת הכספות GS מתאימה לאחסון של כלי נשק ארוכים ואקדחים , הסידרה כולל תופסי אקדח , מעמד רובה , כיס עובר תחמושת וכו … הסידרה בעלת תו תקן אמריקאי UL המחמיר ביותר לכספות חסינות אש מסדרה זו עומדות בתקנים של חברות הביטוח והמשטרה, הסדרה מספקת הגנה למשך דקות

סידרה ES-ESD – כספות חסין אש לניירת

חברת  J.SH תעשיות בטיחות בע"מ, הינה החברה המובילה והגדולה בענף הכספות והינה משווקת ויצרנית של כספות חסינות אש, כספות למדיה מגנטית וארונות מסמכים חסיני אש.

סידרה EDS -כספות מדיה אלקטרונית

חברת  J.SH תעשיות בטיחות בע"מ, הינה החברה המובילה והגדולה בענף הכספות והינה משווקת ויצרנית של כספות חסינות אש, כספות למדיה מגנטית וארונות מסמכים חסיני אש.

דילוג לתוכן