כספות ביטוח

חברת תעשיות בטיחות JSH עובדת ביחד בשיתוף פעולה עם חברות ביטוח מאחר ותעשיות בטיחות מחזיקה כספות בעלות תו תקן אירופאי המתאימות לדרישות חברות הביטוח בארץ ובעולם.
הכספות פותחו בהתאם לדרגות וסכומי ביטוח של אירופה וישראל , הכספות יכולות להגיע עם מנגנון נעילה לפי דרישת הלקוח או חברת הביטוח (בעלות מנגנון מכאני , מנגנון ביומטרי ,מנגנון אלקטרוני ומנגנון מפתח וכו ) .
בעבר הדרישה עיקרית עוסק של חברות הביטוח הייתה עבור משקל הכספת אך בשנים האחרונות חברות הביטוח עוברות לכספות בעלי תקנים ולפי דרגת מיגון הדרשות לבית או לעסק . מאחר ומשקל אפשר להוסיף לכספת בכל צורה, רק כספות בעלות תו תקן אירופאי הן בפרישת משקל בכספת בצורה הנכונה והמתאימה לדרישות חברת הביטוח.
בכספות ביטוח יש חשיבות רבה למיקום ההתקנה ואופן ההתקנה יש ודאו כי מקום ההתקנה מאושר לפי דרישת חברת הביטוח והמתקין הוא מתקין שעובד בחברת כספות מוסדרת על פי חוק ומספק אישור התקנה.

סידרה M – כספות אלקטרונית

סדרת כספות M כוללת כספות אלקטרוניות בגדלים שונים. הכספות בסדרה זו מתאימות לשימוש ביתי ומשרדי. בנוסף, כל דגמי הסדרה עונים לדרישות חברות הביטוח לאחסון חפצים

סידרה E – כספות אלקטרוניות

סדרת כספות E כוללת כספות אלקטרוניות בגדלים שונים. הכספות בסדרה זו מתאימות לשימוש ביתי. בנוסף, כל דגמי הסדרה עונים לדרישות חברות הביטוח לאחסון חפצים אישיים.

סידרה W – כספות קיר מיוצר בישראל

סדרה W כוללת מגוון כספות קיר מהמובילות, המתקדמות והבטיחותיות מסוגן בזכות אופן התקנתן הסמוי. הכספות בסדרה זו מתאימות לשימוש ביתי ומשרדי ובעלות תו "מיוצר בישראל",

סידרה G / BK – כספות מכניות מפתח

סדרת כספות BK/G כוללת כספות מכניות בגדלים שונים. הכספות בסדרה זו מתאימות לשימוש ביתי משרד ומוסדי. בנוסף, כל דגמי הסדרה עונים לדרישות חברות הביטוח לאחסון

דילוג לתוכן