בחירת מנגנון הכספת – אלקטרוני VS מכני

שתפו את הפוסט

ענף הכספות מכיל בימינו כספות בעלות מערכת נעילה אלקטרונית וכספות בעלות מערכת נעילה מכנית. 
הצעדים הראשונים בשיווק כספות לבתי עסק ולבתים פרטיים שהחל לפני מספר עשורים התאפיינו בשיווק כספת בעלות מערכת נעילה מכנית עם מנעול קומבינציה. מנעול מסוג זה מאפשר לבעל הכספת את האפשרות לבחור צירוף מספרים אשר מהווים קוד לפתיחת הכספת.
עד היום מנעולי קומבינציה פופולריים בעסקי התכשיטים, במשרדי הממשלה, משרד הביטחון ועוד. 

בשנות ה-80 נכנסה האלקטרוניקה לכל תחומי החיים, ולא פסחה גם על ענף הכספות.
חברת תעשיות בטיחות עוד בשנות ה-80  החלה ליישם את אלקטרוניקה בסדרתה  זאת לאור העובדה כי מערכת הנעילה האלקטרונית מעניקה בפועל לצרכן רמת המיגון זהה לרמתה של מערכת הנעילה המכנית, שהייתה המערכת השולטת בענף הכספות בארץ ובעולם. 

מערכת הנעילה האלקטרונית, כיום משמשת כמערכת הנעילה הנפוצה ביותר, נוחה מאוד לשימוש הן בכספת הביתית והן בכספות המשווקות לבתי עסק משרדים ובתי מלון. 
המערכת, עקב היותה מערכת אלקטרונית, מאפשרת למשתמש אופציות רבות אשר מאפשרות למשתמש שליטה במערכת ומספקת נתונים לרבות מועד פתיחת הכספות, כמות הפעמים בה נפתחה, המשתמש אשר פתח את הכספת ועוד.

מכאן שבעת בחירת כספת יש לשקול בכובד ראש את סוג מערכת הנעילה, הן מבחינת נוחות המשתמש והן מבחינה פונקציונאלית הדרושה לבית או לבית העסק.

חברתנו מציעה את שני סוגי המנגנונים, בחירת המנגנון תלויה במטרת הכספת מקומה והעדפות בעל הכספתלפגישת ייעוץ בנושא כספות ניתן ליצור קשר במספר

1-700-50-10-15.

JSH תעשיות בטיחות

לשקט הנפשי שלך !

ארון מפתחות מתכת

קטלוג להורדה ארון מפתחות מתכת איכותי במיוחד במספר    ארון לאחסון כמות של 48-93 מפתחות איכותי הארון ננעל על ידי מנעול מפתח ומצורפים לו 2

קרא עוד »
×
דילוג לתוכן